Citroen Jumpy - CAMPSTER by Pössl

Praktický rodinný campervan Pössl-CAMPSTER je kompaktní a krátký vůz, který může také sloužit jako vícemístný osobní automobil (možno až pro 7 osob). S tímto vozem můžete kdykoliv vyrazit na dovolenou nebo výlet, s sebou vezete vlastní kuchyňku a prostorná stanová střecha umožňuje celkově až 4 místa na spaní. Díky nezávislému dieslovému topení TRUMA vám bude teplo i v případě chladnějšího počasí.

Citröen CAMPSTER je možné doplnit také nadstandartní výbavou, pro vyžší komfort vašeho cestování. Například velká navigace s head-up displejem či elektricky ovládané posuvné dveřě (volitelně), které otevřít a zavřít bez doteku. CAMPSTER má velice variabilní interiér, který lze přestavět přesně podle vašich představ. Odjímatelná kuchyňka je šikovným řešením pro piknik pod širým nebem.

Více informací o tomto modelu naleznete v katalogu ZDE.

Citroen Jumpy - CAMPSTER by Pössl

od € 38 700 vč. DPH
6
2+2
15 l
490 kg
15 l
495 cm
192 cm

Nadstandardní výbava


CITROEN JUMPY - PÖSSL CAMPSTER

Extra krátké vozidlo - Rodinný campervan a perfektní každodenní společník / šatní skříňky / odjímatelná kuchyňka s umyvadlem a vařičem / lednice / nezávislé topení / stanová střecha a mnoho dalších výhod ... Více info v katalogu PDF.

MONTÁŽ DOPLŇKŮ PRO OBYTNÉ VOZY

V naší nabídce pro všechny zákazníky samozdřejmě nechybí také profesionální servis pro obytné automobily a karavany. Naše dlouholetá praxe specialistů a bohaté zkušenosti se servisem obytných aut vám bude přínosem až se rozhodnete do svého „obytného miláčka“ poprvé vrtnout....