Servis


Servisní centrum obytných vozů, aut a karavanů s partnerem GRANDE s.r.o.


Servisní centrum GRANDE s.r.o. je zákazníky vyhledávaným servisním místem, známým vysokou odbornou úrovní a kvalitou poskytovaných opravárenských služeb. Dlouhodobě se specializujeme na servis obytných vozů a karavanů všech značek. Jsme připraveni vyřešit každý technický problém na Vašem obytném autě nebo karavanu. Naše firma je autorizovaným prodejcem obytných vozů a karavanů značek RINEN, CLEVER, XGO, MILLER pro které zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

 


Hlavní oblasti servisních služeb pro obytná auta a karavany


Servis obytných vozů, servis karavanů, servis obytných aut / Servis a opravy poškozených obytných vozů či karavanů po dopravní nehodě / Pravidelné servisní prohlídky a sezónní kontroly pro zajištění bezproblémové mobility / Renovace nebo rekonstrukce obytných částí karavanů a obytných vozů / Prodej, montáž doplňků a instalace nadstandardního vybavení / Opravy vybavení, spotřebičů, rozvodů apod / Servis obytných vozů, servis karavanů, servis obytných aut / Pravidelné servisní prohlídky a sezónní kontroly / Pravidelný servis = trvalá záruka mobilityServis GRANDE s.r.o. poskytuje pravidelné servisní prohlídky a předsezónní kontroly obytných vozů a karavanů. Pro zajištění dlouhodobé spolehlivosti a bezpečnosti vyžadují obytné vozy a karavany pravidelnou servisní péči. Jde o důležitou zásadu, která prodlužuje celkovou životnost Vašeho vozidla, udržuje jeho hodnotu a minimalizuje možná rizika úplného opotřebení namáhaných dílů.

 


Odhalte technické závady na vašem obytném voze včas!


Oblíbenou servisní službou jsou předsezónní technické kontroly obytných vozů a karavanů pro zajištění bezproblémové mobility po celou sezónu. Pomocí prohlídky předejte zbytečným zklamáním a starostem, zejména před odjezdem na zahraniční dovolenou. Váš obytný vůz nebo karavan pečlivě zkontrolujeme, provedeme nezbytnou servisní údržbu a opravy zjištěných závad.Servis obytných vozů, servis karavanů, servis obytných aut, servis karavanů a obytných vozů. Neváhejte a objednejte se ještě dnes!

 

Objednání na servis, kalkulace opravy, prohlídka před sezónou atd.

GRANDE s.r.o. – AUTODOPRAVA / PNEUSERVIS / AUTOSERVIS / SERVIS OBYTNÝCH VOZŮ A KARAVANŮ