Servis obytných vozů


Servisní centrum obytných vozů, aut a karavanů Brno.


Naše servisní centrum je zákazníky vyhledávaným servisním místem, známým vysokou odbornou úrovní a kvalitou poskytovaných opravárenských služeb. Dlouhodobě se specializujeme na servis obytných vozů a karavanů všech značek. Jsme připraveni vyřešit každý technický problém na Vašem obytném autě nebo karavanu. Naše firma je autorizovaným prodejcem obytných vozů a karavanů značek RINEN-NOBEL ART, CLEVER, XGO, GLOBECAR, CAMPSTER pro které zajišťujeme záruční a pozáruční servis.


Hlavní oblasti servisních služeb pro obytná auta a karavany


Servis obytných vozů / servis karavanů / servis obytných aut / servis a opravy poškozených obytných vozů či karavanů po dopravní nehodě / Pravidelné servisní prohlídky a sezónní kontroly pro zajištění bezproblémové mobility / Renovace nebo rekonstrukce obytných částí karavanů a obytných vozů / Prodej, montáž doplňků a instalace nadstandardního vybavení / Opravy vybavení, spotřebičů, rozvodů apod / Servis obytných vozů / servis karavanů / servis obytných aut / Pravidelné servisní prohlídky a sezónní kontroly / Pravidelný servis /

Pro zajištění dlouhodobé spolehlivosti a bezpečnosti vyžadují obytné vozy a karavany pravidelnou servisní péči. Jde o důležitou zásadu, která prodlužuje celkovou životnost Vašeho vozidla, udržuje jeho hodnotu a minimalizuje možná rizika úplného opotřebení namáhaných dílů.


Odhalte technické závady na vašem obytném voze včas!


Oblíbenou servisní službou jsou předsezónní technické kontroly obytných vozů a karavanů pro zajištění bezproblémové mobility po celou sezónu. Pomocí prohlídky předejte zbytečným zklamáním a starostem, zejména před odjezdem na zahraniční dovolenou. Váš obytný vůz nebo karavan pečlivě zkontrolujeme, provedeme nezbytnou servisní údržbu a opravy zjištěných závad. Servis obytných vozů, servis karavanů, servis obytných aut, servis karavanů a obytných vozů. Neváhejte a objednejte se ještě dnes!