Concorde Compact (H-line)

Komfort, luxus a prostor jdou ruku v ruce s touto cestovní klasikou. Mimořádně velké posezení až pro 6 osob a prostorná kuchyňská linka s velkým množstvím úložného prostoru se hodí pro společenské večery. Díky svému prokázanému designu, mnoha funkčním řešením a optimálnímu využití prostoru našel CONCORDE COMPACT mnoho přátel. Takže není divu, že naše klasická cestovní kancelář každoročně kupuje velké množství advokátů, kteří opět zvolili CONCORDE COMPACT jako „Motorhome roku“.

VIRTUÁLNÍ  PROHLÍDKA

od € 45 250 vč. DPH
4-6
2+1
75 l
490 kg
80 l
541 cm
205 cm
45 mm

Nadstandardní výbava


KOMFORTNÍ BALÍČEK - UŠETŘÍTE 1 235,- EUR

Cena balíčku  1 699,- EUR / Váha balíčku cca 24kg / manuální klimatizace / ESP, ABS, ASR, Asistent při rozjezdu do kopce / výškově nastavitelná sedadla / airbag spolujezdce / Jednotné čalounění sedadel / el. + vyhřívané zrcátka  / remisní clony-zatemnění kabiny / ... Více info v katalogu PDF.

VÝHODY TOHOTO MODELU

Vozidlo vyráběné společností Manufaktur s vysoce kvalitními materiály, jako jsou minerální pracovní desky / Pohodlné a prostorné posezení až pro čtyři osoby / Samostatná koupelna / ... Více info v katalogu PDF.

MONTÁŽ DOPLŇKŮ PRO OBYTNÉ VOZY

V naší nabídce pro všechny zákazníky samozdřejmě nechybí také profesionální servis pro obytné automobily a karavany. Naše dlouholetá praxe specialistů a bohaté zkušenosti se servisem obytných aut vám bude přínosem až se rozhodnete do svého „obytného miláčka“ poprvé vrtnout....