GLOBECAR Campscout B (D-line)

CAMPSCOUT B zobrazuje svou velikost speciálním způsobem: jeho snížená lednice ukazuje nové vizuální směry a tím dovoluje i pohled přes celé vozidlo, což vytváří jedinečný smysl pro prostor. Stěnové skříně jsou také pod postelí. Nový CAMPSCOUT B tak dokonale kombinuje úložný prostor a prostornost.

VIRTUÁLNÍ  PROHLÍDKA

od € 41 700 vč. DPH
4
2+1
100 l
580 kg
92 l
636 cm
205 cm
45 mm

Nadstandardní výbava


KOMFORTNÍ BALÍČEK - UŠETŘÍTE 1 235,- EUR

Cena balíčku  1 699,- EUR / Váha balíčku cca 24kg / manuální klimatizace / ESP, ABS, ASR, Asistent při rozjezdu do kopce / výškově nastavitelná sedadla / airbag spolujezdce / Jednotné čalounění sedadel / el. + vyhřívané zrcátka  /remisní clony-zatemnění kabiny / ... Více info v katalogu PDF.

VÝHODY TOHOTO MODELU

Samostatná koupelna / komfortní sezení až pro čtyři osoby / oddělené postele s úložným prostorem / nízká lednice pro více prostoru / ... Více info v katalogu PDF.

MONTÁŽ DOPLŇKŮ PRO OBYTNÉ VOZY

V naší nabídce pro všechny zákazníky samozdřejmě nechybí také profesionální servis pro obytné automobily a karavany. Naše dlouholetá praxe specialistů a bohaté zkušenosti se servisem obytných aut vám bude přínosem až se rozhodnete do svého „obytného miláčka“ poprvé vrtnout....