GLOBECAR Campscout (D-line)

GLOBECAR Campscout (D-line) má klasické řešení uspořádání s oddělenými lůžky. Pro všechny kteří mají rádi luxus a prostor v jednom, je tato obytná dodávka správnou volbou. Délka tohoto modelu je 6,36m s posezením pro čtyři osoby, prostornou koupelnou a velkým kuchyňským koutem – ve standartu je možnost volby s velkou lednicí nebo skříňí, popřípadně volitelně se Slimtower-lednicí. Je pouze na vás, jak si tento model nakonfikurujete.

VIRTUÁLNÍ  PROHLÍDKA

od € 42 800 vč. DPH
4
2+1
100 l
555 kg
92 l
636 cm
205 cm
45 mm

Nadstandardní výbava


KOMFORTNÍ BALÍČEK - UŠETŘÍTE 1 235,- EUR

Cena balíčku  1 699,- EUR / Váha balíčku cca 24kg / manuální klimatizace / ESP, ABS, ASR, Asistent při rozjezdu do kopce / výškově nastavitelná sedadla / airbag spolujezdce / Jednotné čalounění sedadel / el. + vyhřívané zrcátka  /remisní clony-zatemnění kabiny / ... Více info v katalogu PDF.

VÝHODY TOHOTO MODELU

Alternativní chladnička s možností až 138 l / komfortní sezení až pro čtyři osoby / sprchový kout s vysoce kvalitní zástěnou kterou lze využít i jako oddělení prostoru / prostorná skříň v kuchyni / ... Více info v katalogu PDF.

MONTÁŽ DOPLŇKŮ PRO OBYTNÉ VOZY

V naší nabídce pro všechny zákazníky samozdřejmě nechybí také profesionální servis pro obytné automobily a karavany. Naše dlouholetá praxe specialistů a bohaté zkušenosti se servisem obytných aut vám bude přínosem až se rozhodnete do svého „obytného miláčka“ poprvé vrtnout....