GLOBECAR Campscout Revolution (D-line)

CAMPSCOUT Revolution nabízí nejvíc prostoru v zadní části vozu, takže již není nutné, aby se další lůžka snížily o další místo pro uložení – stačí stisknout tlačítko a jedno dvojlůžko se již posunuje ke stropu a uvolňuje tím spoustu prostoru pod ním! Tímto způsobem lze také nákladné sportovní vybavení bezpečně uskladnit pod postelí během jízdy nebo i přes noc. Volitelně jsou k dispozici čtyři lůžka.

VIRTUÁLNÍ  PROHLÍDKA

od € 46 100 vč. DPH
4
2+2
100 l
455 kg
92 l
636 cm
205 cm
45 mm

Nadstandardní výbava


KOMFORTNÍ BALÍČEK - UŠETŘÍTE 1 235,- EUR

Cena balíčku  1 699,- EUR / Váha balíčku cca 24kg / manuální klimatizace / ESP, ABS, ASR, Asistent při rozjezdu do kopce / výškově nastavitelná sedadla / airbag spolujezdce / Jednotné čalounění sedadel / el. + vyhřívané zrcátka /remisní clony-zatemnění kabiny / ... Více info v katalogu PDF.

VÝHODY TOHOTO MODELU

Alternativní chladnička s možností až 138 l / komfortní sezení až pro čtyři osoby / sprchový kout s vysoce kvalitní zástěnou kterou lze využít i jako oddělení prostoru / vysoká skříň v kuchyni / Mnoho prostoru i pro vysoké osoby / ... Více info v katalogu PDF.

MONTÁŽ DOPLŇKŮ PRO OBYTNÉ VOZY

V naší nabídce pro všechny zákazníky samozdřejmě nechybí také profesionální servis pro obytné automobily a karavany. Naše dlouholetá praxe specialistů a bohaté zkušenosti se servisem obytných aut vám bude přínosem až se rozhodnete do svého „obytného miláčka“ poprvé vrtnout....