GLOBECAR Globescout (D-line)

V délce 5,99 m je GLOBESCOUT velkým trumfem, pokud jde o kombinaci nejlepších vlastností. Protože cestovní a jízdní komfort tvoří dokonalou symbiózu. Zda je to prostor pro sezení nebo ložnice, ať už je to dynamika jízdy nebo parkování: GLOBESCOUT je perfektní společník. Kromě toho vyniká s jednou z největších koupelen ve své třídě. Šatní skříň nad lednicí poskytuje také dostatek prostoru pro vše, co činí cestování pohodlnějším.

VIRTUÁLNÍ  PROHLÍDKA

od € 38 700 vč. DPH
4
2+1
100 l
510 kg
92 l
600 cm
205 cm
45 mm

Nadstandardní výbava


KOMFORTNÍ BALÍČEK - UŠETŘÍTE 1 235,- EUR

Cena balíčku  1 699,- EUR / Váha balíčku cca 24kg / manuální klimatizace / ESP, ABS, ASR, Asistent při rozjezdu do kopce / výškově nastavitelná sedadla / airbag spolujezdce / Jednotné čalounění sedadel / el. + vyhřívané zrcátka /remisní clony-zatemnění kabiny / ... Více info v katalogu PDF.

VÝHODY TOHOTO MODELU

Samostatná koupelna / Pohodlné sezení až pro čtyři osoby / Mnoho úložného prostoru nad zadním lůžkem / ... Více info v katalogu PDF.

MONTÁŽ DOPLŇKŮ PRO OBYTNÉ VOZY

V naší nabídce pro všechny zákazníky samozdřejmě nechybí také profesionální servis pro obytné automobily a karavany. Naše dlouholetá praxe specialistů a bohaté zkušenosti se servisem obytných aut vám bude přínosem až se rozhodnete do svého „obytného miláčka“ poprvé vrtnout....