GLOBECAR Globescout Limited (D-line)

Individuální jako jeho sourozenci. GLOBESCOUT LIMITED je určen pro ty, kteří se mají rádi mimořádný prostor. Mnoho úložného prostoru, lakovaným nábytkem i nárazníky v barvě vozu to je GLOBESCOUT LIMITED který zaujme každým pohledem na všech silnicích. Uvnitř překvapí od extravagantního konceptu osvětlení až po šikovnou koupelnu. Ta umožňuje pohodlné koupání ale také odděluje prostor pro spaní od obývacího pokoje.

VIRTUÁLNÍ  PROHLÍDKA

od € 45 300 vč. DPH
4
2+1
100 l
495 kg
92 l
600 cm
205 cm
45 mm

Nadstandardní výbava


KOMFORTNÍ BALÍČEK - UŠETŘÍTE 1 235,- EUR

Cena balíčku  1 699,- EUR / Váha balíčku cca 24kg / manuální klimatizace / ESP, ABS, ASR, Asistent při rozjezdu do kopce / výškově nastavitelná sedadla / airbag spolujezdce / Jednotné čalounění sedadel / el. + vyhřívané zrcátka /remisní clony-zatemnění kabiny / ... Více info v katalogu PDF.

VÝHODY TOHOTO MODELU

Flexibilní prostorná koupelna s kvalitní roletou / speciální model s "vybavením all inclusive" / Mnoho úložného prostoru s lakovaným nábytkem / krásně prosvícený interiér denním světlem / ... Více info v katalogu PDF.

MONTÁŽ DOPLŇKŮ PRO OBYTNÉ VOZY

V naší nabídce pro všechny zákazníky samozdřejmě nechybí také profesionální servis pro obytné automobily a karavany. Naše dlouholetá praxe specialistů a bohaté zkušenosti se servisem obytných aut vám bude přínosem až se rozhodnete do svého „obytného miláčka“ poprvé vrtnout....