GLOBECAR Globescout Plus (D-line) - SPECIÁLNÍ MODEL

Zde představujeme velké PLUS pro všechny, kteří kladou velký důraz na kvalitní interiérový design a pohodlí. Pokud očekáváte to nejlepší z obytné dodávky tak právě Globescout Plus (D-line) je výhrou. Všechny výhody tohoto modelu v jsou zde nakombinovány s nejlepším motorem Citroën Jumper 2.0l BlueHDI 120 KW/ 163 PS. Globcelout Plus je luxusní, pohodlný a výkonný. Nový Globecar Plus nabízíme všem, kteří se kladou vyžší nároky. Takže již v sériovém provedení je s komplexním vybavením, které nezanechává nic, co by bylo žádoucí – a za neuvěřitelně atraktivní cenu! Takže pokud sníte o perfektní obytné dodávce Globescout Plus (D-line) je velkým favoritem.

VIRTUÁLNÍ  PROHLÍDKA

od € 40 700 vč. DPH
4
2+1
100 l
660 kg
92 l
600 cm
205 cm
45 mm

Nadstandardní výbava


AKČNÍ MODEL - UŠETŘÍTE 5 420,- EUR

Obsahuje; Motor 120 KW / 163 PS / Kola z lehké slitiny s kontrolou tlaku v pneu / El. dovírání posuvných dveří / ESP, ABS, ASR / Dálkové centrální zamykání / Trakce pro ESP / Nastavitelná výška sedadla spolujezdce / Kompletní zatemění kabiny / Airbag řidiče a spolujezdce / Klimatizace / Kožený volant / LED denní svícení / Metalíza dle výběru / Příprava pro rádio / Jednotné čalounění sedadel "Solana" / El. a vyhřívané zrcátka / a další / ... Více info v katalogu PDF.

MONTÁŽ DOPLŇKŮ PRO OBYTNÉ VOZY

V naší nabídce pro všechny zákazníky samozdřejmě nechybí také profesionální servis pro obytné automobily a karavany. Naše dlouholetá praxe specialistů a bohaté zkušenosti se servisem obytných aut vám bude přínosem až se rozhodnete do svého „obytného miláčka“ poprvé vrtnout....