GLOBECAR Globescout R (D-line)

Jeho funkce a chytré uspořádání způsobily, že GLOBESCOUT je velice populární. Extrémně prostorná koupelna z je velkým pozitivem pro GLOBESCOUT R. Zatahovací roletoa, která odděluje koupelnu nebo podle potřeby i ložnici od obytného prostoru. Fascinující je pohodlí a prostor v koupelně, stejně tak jak znáte z domova! Navíc, verze R přichází s ohledem pro všechny kdo jsou „vyžších rozměrů“ nabízí velké pohodlné lůžko a přizpůsobí se vám i vysouvací chladnička, pod níž velká skříňka která poskytuje další úložný prostor.

VIRTUÁLNÍ  PROHLÍDKA

od € 39 700 vč. DPH
4
2+1
100 l
510 kg
92 l
5998 cm
2050 cm
45 mm

Nadstandardní výbava


KOMFORTNÍ BALÍČEK - UŠETŘÍTE 1 235,- EUR

Cena balíčku; 1 699,- EUR / Váha balíčku cca 24kg / manuální klimatizace / ESP, ABS, ASR, Asistent při rozjezdu do kopce / výškově nastavitelná sedadla / airbag spolujezdce / Jednotné čalounění sedadel / el. + vyhřívané zrcátka / remisní clony-zatemnění kabiny / ... Více info v katalogu PDF.

VÝHODY TOHOTO MODELU

El. dovírání posuvných dveří / Velká šatní skříň v kuchyni / vysoká lednice / Flexibilní prostorná koupelna s kvalitní roletou / ... Více info v katalogu PDF.

MONTÁŽ DOPLŇKŮ PRO OBYTNÉ VOZY

V naší nabídce pro všechny zákazníky samozdřejmě nechybí také profesionální servis pro obytné automobily a karavany. Naše dlouholetá praxe specialistů a bohaté zkušenosti se servisem obytných aut vám bude přínosem až se rozhodnete do svého „obytného miláčka“ poprvé vrtnout....