GLOBECAR Globescout R (D-line) - SPECIÁLNÍ MODEL

Jeho funkce a chytré uspořádání způsobily, že GLOBESCOUT je velice populární. Extrémně prostorná koupelna z je velkým pozitivem pro GLOBESCOUT R. Zatahovací roletoa, která odděluje koupelnu nebo podle potřeby i ložnici od obytného prostoru. Fascinující je pohodlí a prostor v koupelně, stejně tak jak znáte z domova! Navíc, verze R přichází s ohledem pro všechny kdo jsou „vyžších rozměrů“ nabízí velké pohodlné lůžko a přizpůsobí se vám i vysouvací chladnička, pod níž velká skříňka která poskytuje další úložný prostor.

VIRTUÁLNÍ  PROHLÍDKA

od € 41 700 vč. DPH
4
2+1
100 l
510 kg
92 l
600 cm
205 cm
45 mm

Nadstandardní výbava


AKČNÍ MODEL - UŠETŘÍTE 5 420,- EUR

Obsahuje; Motor 120 KW / 163 PS / Kola z lehké slitiny s kontrolou tlaku v pneu / El. dovírání posuvných dveří / ESP, ABS, ASR / Dálkové centrální zamykání / Trakce pro ESP / Nastavitelná výška sedadla spolujezdce / Kompletní zatemění kabiny / Airbag řidiče a spolujezdce / Klimatizace / Kožený volant / LED denní svícení / Metalíza dle výběru / Příprava pro rádio / Jednotné čalounění sedadel "Solana" / El. a vyhřívané zrcátka / a další / ... Více info v katalogu PDF.

VÝHODY TOHOTO MODELU

El. dovírání posuvných dveří / Velká šatní skříň v kuchyni / vysoká lednice / Flexibilní prostorná koupelna s kvalitní roletou / ... Více info v katalogu PDF.

MONTÁŽ DOPLŇKŮ PRO OBYTNÉ VOZY

V naší nabídce pro všechny zákazníky samozdřejmě nechybí také profesionální servis pro obytné automobily a karavany. Naše dlouholetá praxe specialistů a bohaté zkušenosti se servisem obytných aut vám bude přínosem až se rozhodnete do svého „obytného miláčka“ poprvé vrtnout....