GLOBECAR Globestar 600 W (D-line)

Všude dobře v doma nejlíp – s novým GLOBESTAR 600 W. Jedinečný zážitek z cestování se kterým pocítíte to nejlepší z více než 10 let výrobních zkušenosti: kompaktnost vč. pohodlí pro příjemné večery, praktické skladování a pracovní prostor v kuchyni i prostorné dvojlůžko, Vysoká lednička a mnoho skříní nabízí velkolepý pocit prostoru, který nezanechává nic, co byste měli nechat ujít. Jako např. prostorná ložnice s velkou manželskou postelí a úložným prostorem pod a nad postelí. To vše na délce 5,99 m. Co víc si můžete přát?

VIRTUÁLNÍ  PROHLÍDKA

od € 40 200 vč. DPH
4
2+1
100 l
510 kg
92 l
600 cm
205 cm
45 mm

Nadstandardní výbava


KOMFORTNÍ BALÍČEK - UŠETŘÍTE 1 235,- EUR

Cena balíčku  1 699,- EUR / Váha balíčku cca 24kg / manuální klimatizace / ESP, ABS, ASR, Asistent při rozjezdu do kopce / výškově nastavitelná sedadla / airbag spolujezdce / Jednotné čalounění sedadel / el. + vyhřívané zrcátka /remisní clony-zatemnění kabiny / ... Více info v katalogu PDF.

VÝHODY TOHOTO MODELU

Vysoká lednice s volitelnou možností Slimtower / Pohodlné sezení až pro čtyři osoby / Mnoho úložného prostoru nad zadním lůžkem / ... Více info v katalogu PDF.

MONTÁŽ DOPLŇKŮ PRO OBYTNÉ VOZY

V naší nabídce pro všechny zákazníky samozdřejmě nechybí také profesionální servis pro obytné automobily a karavany. Naše dlouholetá praxe specialistů a bohaté zkušenosti se servisem obytných aut vám bude přínosem až se rozhodnete do svého „obytného miláčka“ poprvé vrtnout....