GLOBECAR Globestar 640 DK (D-line)

Optimální manipulace s maximálním komfortem – tak lze shrnout GLOBESTAR 640 DK. Jeho mimořádný koncept oddělené koupeln se samostatným sprchovým koutem a toaletou může být velmi variabilní. Pod velkou, ale velmi úspornou kompresorovou chladničkou je objemná stěnová skříňka pro nejrůznější cestovní potřeby. Kuchyně vás přesvědčí s velkým množstvím úložného prostoru. A v neposlední řadě postel XXL nabízí cestovatelům dokonalý komfort pro spaní jako doma.

VIRTUÁLNÍ  PROHLÍDKA

od € 43 500 vč. DPH
4
2+1
100 l
555 kg
92 l
636 cm
205 cm
45 mm

Nadstandardní výbava


KOMFORTNÍ BALÍČEK - UŠETŘÍTE 1 235,- EUR

Cena balíčku  1 699,- EUR / Váha balíčku cca 24kg / manuální klimatizace / ESP, ABS, ASR, Asistent při rozjezdu do kopce / výškově nastavitelná sedadla / airbag spolujezdce / Jednotné čalounění sedadel / el. + vyhřívané zrcátka /remisní clony-zatemnění kabiny / ... Více info v katalogu PDF.

VÝHODY TOHOTO MODELU

Samostatný sprchový kout který poslouží i jako vysoká šatní skříň / Pohodlné sezení až pro čtyři osoby / Mnoho úložného prostoru nad zadním lůžkem / ... Více info v katalogu PDF.

MONTÁŽ DOPLŇKŮ PRO OBYTNÉ VOZY

V naší nabídce pro všechny zákazníky samozdřejmě nechybí také profesionální servis pro obytné automobily a karavany. Naše dlouholetá praxe specialistů a bohaté zkušenosti se servisem obytných aut vám bude přínosem až se rozhodnete do svého „obytného miláčka“ poprvé vrtnout....