GLOBECAR Revoluce Globestar 600 L (D-line)

Populární a osvědčená elektrická posuvná lůžka jsou klíčovým rysem jedinečné řady – Revoluce GLOBESTAR 600 L o délce 5,99 m. Přesvědčí vás s zadním úložným prostorem Jumbo pro vše, co lze uložit pod výškově nastavitelnou zadní postel a praktické střešní skříní. Kromě toho je možné případně doplnit i další manželskou postel. Díky své výšce 2,13 m a výjimečnému prostoru je GLOBESTAR 600 L Revolution důkazem toho, že sofistikovaný design vytváří nejen komfort, ale i prostor.

VIRTUÁLNÍ  PROHLÍDKA

od € 44 800 vč. DPH
4
2+2
100 l
590 kg
92 l
600 cm
205 cm
45 mm

Nadstandardní výbava


KOMFORTNÍ BALÍČEK - UŠETŘÍTE 1 235,- EUR

Cena balíčku  1 699,- EUR / Váha balíčku cca 24kg / manuální klimatizace / ESP, ABS, ASR, Asistent při rozjezdu do kopce / výškově nastavitelná sedadla / airbag spolujezdce / Jednotné čalounění sedadel / el. + vyhřívané zrcátka /remisní clony-zatemnění kabiny / ... Více info v katalogu PDF.

VÝHODY TOHOTO MODELU

El. stavitelné zadní lůžko / kvalitní nábytek s velkým množstvím úložných prostor / Pohodlné sezení až pro čtyři osoby / sklápěcí umyvadlo v koupelně / Vysoká vnitřní výška pro uživatele většího vzrůstu / ... Více info v katalogu PDF.

MONTÁŽ DOPLŇKŮ PRO OBYTNÉ VOZY

V naší nabídce pro všechny zákazníky samozdřejmě nechybí také profesionální servis pro obytné automobily a karavany. Naše dlouholetá praxe specialistů a bohaté zkušenosti se servisem obytných aut vám bude přínosem až se rozhodnete do svého „obytného miláčka“ poprvé vrtnout....