GLOBECAR Roadscout R (D-line)

GLOBECAR Roadscout R (D-line). Líbí se vám tento model? Potom je ROADSCOUT R právě pro vás. Jako nejmenší CityVan stále nabízí dostatek prostoru pro pohodlné cestování na nejvyšší úrovni ve své třídě, s prostornou koupelnou a maximálním komfortem pro posezení. Tento model také umožňuje ještě více prostoru pro nohy v posezení! Tak pohodlný a přispůsobivý může být.

VIRTUÁLNÍ  PROHLÍDKA

od € 38 700 vč. DPH
4
2+1
100 l
580 kg
92 l
541 cm
205 cm
45 mm

Nadstandardní výbava


KOMFORTNÍ BALÍČEK - UŠETŘÍTE 1 235,- EUR

Cena balíčku  1 699,- EUR / Váha balíčku cca 24kg / manuální klimatizace / ESP, ABS, ASR, Asistent při rozjezdu do kopce / výškově nastavitelná sedadla / airbag spolujezdce / Jednotné čalounění sedadel / el. + vyhřívané zrcátka  /remisní clony-zatemnění kabiny / ... Více info v katalogu PDF.

VÝHODY TOHOTO MODELU

Extra krátké vozidlo - perfektní každodenní společník / šatní skříňka v kuchyni / praktické skládací umyvadlo v koupelně pro větší prostor / ... Více info v katalogu PDF.

MONTÁŽ DOPLŇKŮ PRO OBYTNÉ VOZY

V naší nabídce pro všechny zákazníky samozdřejmě nechybí také profesionální servis pro obytné automobily a karavany. Naše dlouholetá praxe specialistů a bohaté zkušenosti se servisem obytných aut vám bude přínosem až se rozhodnete do svého „obytného miláčka“ poprvé vrtnout....