Globescout Vario (H-line)

Globescout VARIO je bezkonkurenční, pokud jde o prostor: ti, kteří si objednají volitelnou postel ve střeše, najdou klidné spaní pro čtyři. Ideální pro rodiny s dětmi. Kromě toho centrální koupelna odděluje zadní prostor pro spaní od obývacího prostoru – ideální pro dlouhé večery – bez ohledu na to, zda jsou to rodiče nebo děti. K dispozici je popřípadně skříň od podlahy ke stropu / nebo prostorná lednička o objemu 140 litrů.

od € 48 400 vč. DPH
4
2+2
100 l
535 kg
80 l
600 cm
205 cm
45 mm

Nadstandardní výbava


KOMFORTNÍ BALÍČEK - UŠETŘÍTE 1 235,- EUR

Cena balíčku  1 699,- EUR / Váha balíčku cca 24kg / manuální klimatizace / ESP, ABS, ASR, Asistent při rozjezdu do kopce / výškově nastavitelná sedadla / airbag spolujezdce / Jednotné čalounění sedadel / el. + vyhřívané zrcátka  / remisní clony-zatemnění kabiny / ... Více info v katalogu PDF.

VÝHODY TOHOTO MODELU

Flexibilní koupelna s vysoce kvalitní roletou - ideální také jako rozdělovač / Prostorná kuchyně s extra úložným prostorem / Standardní vysoká lednice - obzvláště snadno dostupná. Volitelně také s 140 l / ... Více info v katalogu PDF.

MONTÁŽ DOPLŇKŮ PRO OBYTNÉ VOZY

V naší nabídce pro všechny zákazníky samozdřejmě nechybí také profesionální servis pro obytné automobily a karavany. Naše dlouholetá praxe specialistů a bohaté zkušenosti se servisem obytných aut vám bude přínosem až se rozhodnete do svého „obytného miláčka“ poprvé vrtnout....