Summit 540 Prime (H-line)

Nový model SUMMIT 540 prime nabízí všechny výhody modelu 600, ale může jej ještě obohatit také o další nadstandartní prvky. Takové možnosti nabízí tento model; Chytré řešení místa v koupelně pomocí praktické volitelné stěny s umyvadlem, pohodlné a speciální funkce nastavení sedadel a mnohem více. Elegantní koncepce osvětlení nastavuje dokonalý zážitek pro každého, kdo rád cestuje kompaktně kompaktním, ale stylovým způsobem.

od € ??? vč. DPH
4
2+1
85 l
605 kg
100 l
541 cm
205 cm
45 mm

Nadstandardní výbava


KOMFORTNÍ BALÍČEK - UŠETŘÍTE 1 235,- EUR

Cena balíčku 1 699,- EUR / Váha balíčku cca 24kg / manuální klimatizace / ESP, ABS, ASR, Asistent při rozjezdu do kopce / výškově nastavitelná sedadla / airbag spolujezdce / Jednotné čalounění sedadel / el. + vyhřívané zrcátka  / remisní clony-zatemnění kabiny / ... Více info v katalogu PDF.

VÝHODY TOHOTO MODELU

Chytré řešení od firmy Schwenkbad / Vysoká kvalita osvětlení s nepřímým osvětlením / Velkorysý a otevřený koncept obytného prostoru / ... Více info v katalogu PDF.

MONTÁŽ DOPLŇKŮ PRO OBYTNÉ VOZY

V naší nabídce pro všechny zákazníky samozdřejmě nechybí také profesionální servis pro obytné automobily a karavany. Naše dlouholetá praxe specialistů a bohaté zkušenosti se servisem obytných aut vám bude přínosem až se rozhodnete do svého „obytného miláčka“ poprvé vrtnout....