Summit 600 Plus (H-line) - SPECIÁLNÍ MODEL

Nový Summit 600 Plus svítí se všemi atributy, které nabízí společnost Globecar pouze pro své klasické H-Line. Tyto komplexní vlastnosti a výhody prémiového segmentu kombinují Summit 600 Plus s bezkonkurenční cenou. Takže vysoce kvalitní materiály a velmi propracované řešení, jako je automatická skříň a sofistikovaná otočná koupelna, jsou již zahrnuty v základní ceně.

od € 40 700 vč. DPH
4
2+1
105 l
740 kg
80 l
5998 cm
2050 cm
45 mm

Nadstandardní výbava


AKČNÍ MODEL - UŠETŘÍTE 6 930,- EUR

Obsahuje; Motor 120 KW / 163 PS / Kola z lehké slitiny s kontrolou tlaku v pneu / El. dovírání posuvných dveří / ESP, ABS, ASR / Dálkové centrální zamykání / Trakce pro ESP / Nastavitelná výška sedadla spolujezdce / Kompletní zatemění kabiny / Airbag řidiče a spolujezdce / Klimatizace / Kožený volant / LED denní svícení / Metalíza dle výběru / Příprava pro rádio / Jednotné čalounění sedadel "Solana" / El. a vyhřívané zrcátka / a další / ... Více info v katalogu PDF.

MONTÁŽ DOPLŇKŮ PRO OBYTNÉ VOZY

V naší nabídce pro všechny zákazníky samozdřejmě nechybí také profesionální servis pro obytné automobily a karavany. Naše dlouholetá praxe specialistů a bohaté zkušenosti se servisem obytných aut vám bude přínosem až se rozhodnete do svého „obytného miláčka“ poprvé vrtnout....