Summit 640 Prime (H-line)

Na summitu 640 Prime kombinujete všechny elegantní a osvědčené prvky i potřeby, za příjemnou cenu: prostorný semi-jídelní kout pro čtyři osoby, největší kuchyň v GLOBECAR pro kulinářské speciality. Trik v koupelně: Buď toaleta nebo sprchový kout atd. Dvě prostorné samostatné postele poskytují klidný a ničím nerušený spánek. SUMMIT 640 je jednoduše vrchol designu a výroby GLOBECARS.

od € ??? vč. DPH
4
2+1
100 l
490 kg
92 l
6358 cm
2050 cm
45 mm

Nadstandardní výbava


KOMFORTNÍ BALÍČEK - UŠETŘÍTE 1 235,- EUR

Cena balíčku 1 699,- EUR / Váha balíčku cca 24kg / manuální klimatizace / ESP, ABS, ASR, Asistent při rozjezdu do kopce / výškově nastavitelná sedadla / airbag spolujezdce / Jednotné čalounění sedadel / el. + vyhřívané zrcátka  / remisní clony-zatemnění kabiny / ... Více info v katalogu PDF.

VÝHODY TOHOTO MODELU

Chytré řešení od firmy Schwenkbad / Vysoká kvalita osvětlení s nepřímým osvětlením / Velkorysý a otevřený koncept obytného prostoru / ... Více info v katalogu PDF.

MONTÁŽ DOPLŇKŮ PRO OBYTNÉ VOZY

V naší nabídce pro všechny zákazníky samozdřejmě nechybí také profesionální servis pro obytné automobily a karavany. Naše dlouholetá praxe specialistů a bohaté zkušenosti se servisem obytných aut vám bude přínosem až se rozhodnete do svého „obytného miláčka“ poprvé vrtnout....