Vario 499 (H-line)

Nejmenší prostorný GLOBECAR! Ve výbavě má malý, 5,0 m dlouhý VARIO 499 vše co potřebujete k tomu, aby váš zážitek z cestování byl co nejpříjemnější: posezení až pro čtyři osoby, pohodlnou kuchyň a prostorné spaní v horní části. Pro spánek je tu obrovská skládací postel s vysokou střechou (2050 x 1700 mm) – prostě úžasné! Pro pohodlí, tento malý společník přesvědčí svým kompaktním rozměrem, svou skvělou manévrovatelností jak ve městě tak i na cestách.

VIRTUÁLNÍ  PROHLÍDKA

od € 44 350 vč. DPH
4
2+1
75 l
535 kg
80 l
497 cm
205 cm
45 mm

Nadstandardní výbava


KOMFORTNÍ BALÍČEK - UŠETŘÍTE 1 235,- EUR

Cena balíčku  1 699,- EUR / Váha balíčku cca 24kg / manuální klimatizace / ESP, ABS, ASR, Asistent při rozjezdu do kopce / výškově nastavitelná sedadla / airbag spolujezdce / Jednotné čalounění sedadel / el. + vyhřívané zrcátka  /remisní clony-zatemnění kabiny / ... Více info v katalogu PDF.

VÝHODY TOHOTO MODELU

Prostorná kuchyně s extra úložným prostorem / Vozidlo vyráběné společností Manufaktur s vysoce kvalitními materiály, jako jsou minerální pracovní desky / Pohodlné sezení až pro čtyři osoby / ... Více info v katalogu PDF.

MONTÁŽ DOPLŇKŮ PRO OBYTNÉ VOZY

V naší nabídce pro všechny zákazníky samozdřejmě nechybí také profesionální servis pro obytné automobily a karavany. Naše dlouholetá praxe specialistů a bohaté zkušenosti se servisem obytných aut vám bude přínosem až se rozhodnete do svého „obytného miláčka“ poprvé vrtnout....