Vario 545 (H-line)

Vydejte se na rodinnou dovolenou! VARIO 545 dokáže splnit něco, co nikdo jiný nemůže nedokáže: nabízí maximální ubytovací kapacitu v minimálním prostoru. Protože v zadní části nabízí volitelně poschoďové postele, ve kterých mohou dva dospělí lidé strávit pohodlně celou noc. Alternativně můžete využít palandy jako velký úložný prostor – Ideální pro rodiny s dětmi.

od € 47 400 vč. DPH
4
2+2
75 l
375 kg
80 l
541 cm
205 cm
45 mm

Nadstandardní výbava


KOMFORTNÍ BALÍČEK - UŠETŘÍTE 1 235,- EUR

Cena balíčku  1 699,- EUR / Váha balíčku cca 24kg / manuální klimatizace / ESP, ABS, ASR, Asistent při rozjezdu do kopce / výškově nastavitelná sedadla / airbag spolujezdce / Jednotné čalounění sedadel / el. + vyhřívané zrcátka  /remisní clony-zatemnění kabiny / ... Více info v katalogu PDF.

VÝHODY TOHOTO MODELU

Dodatečné úložné místo v zadní části - volitelně se zadními lůžky / Vysoce kvalitní okenní rámy pro obzvlášť automobilový vzhled / ... Více info v katalogu PDF.

MONTÁŽ DOPLŇKŮ PRO OBYTNÉ VOZY

V naší nabídce pro všechny zákazníky samozdřejmě nechybí také profesionální servis pro obytné automobily a karavany. Naše dlouholetá praxe specialistů a bohaté zkušenosti se servisem obytných aut vám bude přínosem až se rozhodnete do svého „obytného miláčka“ poprvé vrtnout....