XGO Dynamic 69P / 69P-Plus (el.postel)

Velice příjemný, dynamický a pohodlný zážitek s přáteli či rodinou. To je podnět, kterému neodolá mnoho cestovatelů…Obytné vozy XGO Dynamic jsou vášim ideálním společníkem na cesty či dovolenou. Tato řada obytných vozů nabízí maximální jízdní bezpečnost i prostorové řešení, s nimiž je možné sebou vozit kola, koloběžky a různé druhy doplňků pro karavaning a kempování. Pro ty, kteří cítí potřebu si dopřávat senzační dovolenou s prostorným a chytře řešeným obytným prostorem by se řadou XGO měli určitě inspirovat.

od € 47 100 vč. DPH
5
4-5
20 + 80 l
600 kg
110 l
735 cm
234 cm
44 mm

Nadstandardní výbava


S ELEKTRICKOU POSTELÍ VE VARIANTĚ "Plus" !!!

Přejete si více lůžek než 4 ve variantě modelové řady Coupe? Není problém, do výbavy vašeho obytného vozu můžeme za příplatek cca 1000 eur doplnit elektrikou postel nad jídelním koutem. Tato varianta řešení se vždy nazývá "Plus" a je možné ji objednat pouze k modelům 22P / 28P / 69P / 95P a 98P. Více info v katalogu ZDE.

MONTÁŽ DOPLŇKŮ PRO OBYTNÉ VOZY

V naší nabídce pro všechny zákazníky samozdřejmě nechybí také profesionální servis pro obytné automobily a karavany. Naše dlouholetá praxe specialistů a bohaté zkušenosti se servisem obytných aut vám bude přínosem až se rozhodnete do svého „obytného miláčka“ poprvé vrtnout....